Staniki GAIA

W GAIA celebrujemy różnorodność kobiecych sylwetek - różne rozmiary, wymiary i kształty. Wasza unikalność jest naszą inspiracją do tworzenia bogatej oferty, która zaspokaja różnorodne potrzeby naszych klientek, niezależnie od rozmiaru miseczki czy obwodu. Naszym celem było stworzenie kolekcji biustonoszy, która charakteryzuje się pełną rozmiarówką, umożliwiając każdej kobiecie znalezienie idealnie dopasowanej, wygodnej i pięknie skrojonej bielizny.

Skorzystaj z aktualnej oferty

W ofercie GAIA znajdziesz między innymi biustonosze półusztywniane, które są idealne dla większych biustów, potrzebujących wsparcia i uniesienia, bez konieczności dodatkowego wypełnienia czy optycznego powiększenia. Niektóre modele są ozdobione subtelną koronką i haftem, idealne na letnie miesiące. Alternatywą są nasze usztywniane biustonosze, wyposażone w dolne i boczne fiszbiny, z sztywniejszymi miseczkami i miękką gąbką od wewnątrz, które unoszą ciężki biust i korygują naturalne asymetrie. Sprawdź naszą całą ofertę na staniki GAIA i dowiedz się jak wyglądać pięknie.

Skorzystaj z aktualnej oferty

Nie zapominamy również o matkach, oferując funkcjonalne, wygodne biustonosze do karmienia, które dbają o delikatną strefę wokół sutków, odciążają kręgosłup i ułatwiają karmienie. Dodatkowo, w naszej ofercie znajdziesz klasyczne, miękkie biustonosze damskie, modele bezszwowe - idealne pod obcisłe ubrania, a także gładkie i minimalistyczne modele, specjalnie zaprojektowane z myślą o większych krągłościach.

Wygodne i efektowne staniki od Gaia

Dla kobiet z mniejszym biustem przygotowaliśmy szeroki asortyment biustonoszy typu push-up, które uniosą i seksownie zaokrąglą biust, zapewniając optyczne powiększenie. Miękkie poduszki w dolnej części miseczki podnoszą piersi, kreując wymarzony rozmiar. Popularnością cieszą się także biustonosze typu bardotka, inspirowane stylem Brigitte Bardot, zapewniające wygodę oraz efekt uniesienia i rozdzielenia biustu, przypominając konstrukcję gorsetów z XVIII wieku.